Belek


O lokaci

Belek je moderní město ležící na trase mezi Antalyi a Alanyi, pouhých 30 km od letiště. Jedno z nejoceňovanějších letovisek v Turecku známé svými špičkovými hotely, které nabízí vysoký standard pro nejnáročnější klienty.

Historie města

Ačkoli samotné město bylo založeno nedávno, oblast kolem Beleku je plná zajímavých míst k návštěvě. Příkladem je monumentální divadlo v Aspendosu, které je popisováno jako nejzachovalejší antické divadlo na světě. Z Beleku je to také blízko ke starověkému Perge, kdysi slavnému městu starověké Pamfylie, které navštěvuje sv. Pavel.

Zajímavosti města

Největší výhodou Beleku jsou dokonale upravená golfová hřiště, která každoročně přitahují tisíce sportovních nadšenců z celého světa.
Hotely v Beleku jsou otevřeny po celý rok. V létě můžete strávit perfektní dovolenou u moře v luxusních a pohodlných podmínkách. V zimě se Belek stává sportovním centrem pro golfové nadšence a fotbalové kluby trénující na velkých a profesionálně připravených hotelových hřištích. Belek je známý svou nádhernou přírodou a dokonalým mikroklima. Hotely zabírající obrovské oblasti jsou obklopeny hustými borovicovými lesy, mají krásné zahrady a velmi rozsáhlou infrastrukturu: četné bazény, restaurace a bary. Pláže jsou široké, písčité, s mírným klesáním k moři. Kromě vynikajících hotelů může Belek nabídnout skvělé umístění, je blízko letiště, takže transfer je krátký a pohodlný.

Zájezdy z tohoto města

Created with Sketch. Perge, Antalya, Turecko

Perge, Aspendos a vodopády Kurşunlu

18 Hodnocení